Tekstyliowo.pl - tekstylia i wyposażenie hotelowe
 
  Jesteśmy importerem wysokiej jakości tekstyliów hotelowych
Obsługujemy hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe jak i również
klientów indywidualnych
o nas

 

Tekstyliowo to sklep internetowy, który jest w stanie sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagających osób. Od wielu lat jesteśmy znani na rynku jako importer najwyższej jakości tekstyliów o charakterze hotelowym. Nasze propozycje trafiają do takich miejsc, jak hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, baseny, strefy spa   wellness oraz wiele innych. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest także do klientów indywidualnych, którzy stawiają na wysoką jakość w połączeniu z nowoczesnym wyglądem. Zapewniamy ręczniki, szlafroki, dywaniki oraz inne tekstylia, które mogą zostać opatrzone logo lub nazwą Państwa firmy. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania haftu komputerowego, który cechuje się niezwykłą trwałością, odpornością na długotrwałe użytkowanie oraz wielokrotne pranie.

Jako hurtownia online proponujemy wyjątkowo korzystne ceny za tekstylia hotelowe dostępne w wielu zróżnicowanych wariantach. Proponowane przez nas wyposażenie wnętrz hoteli oraz innych miejsc o charakterze rekreacyjnym wyróżnia się wysokim komfortem użytkowania oraz przyjemnością w dotyku. Bazujemy na chłonnych, wysokogatunkowych materiałach, które świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji.

Ponadto zajmujemy się również sprzedażą odzieży reklamowej. Nasza bogata i różnorodna oferta jest nieustannie poszerzana o coraz to nowsze propozycje. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby i indywidualne oczekiwania naszych klientów, którym mamy do zaproponowania odzież promocyjną oraz tekstylia hotelowe wysokiej jakości. Jako hurtownia cieszymy się uznaniem ze strony wymagających klientów, którzy pragną łączyć komfort użytkowania z atrakcyjnymi cenami. Wyposażenie wnętrz hoteli z naszą pomocą z pewnością nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających osób. Zachęcamy do poznania stworzonej przez nas oferty, dzięki której otrzymają Państwo spersonalizowane tekstylia idealnie dopasowane do każdego miejsca. Wyróżniamy się na rynku nieustanną obserwacją zmieniających się potrzeb klientów oraz wykorzystywaniem nowoczesnych technik do produkcji wysokogatunkowych wyrobów.