Ręczniki szybkoschnące

Ręczniki szybkoschnące

Jest 5 produktów.

evolon

Evolon – to unikalny materiał  produkowany przez francuską
firmę Freudenberg, składający się z mikrowłókien,
łączący w sobie zalety tekstyliów z doskonałymi
parametrami mechanicznymi. Materiał Evolon powstaje z
połączenia włókien Poliestru (70%) i Poliamidu (30%).
Nim to jednak nastąpi, włókna są rozszczepiane do
poziomu mikrowłókien. Mają one grubość od 0,1 do 0,2
dtex, czyli są 100-krotnie cieńsze od ludzkiego włosa.
Włókna nieustannie są wyciągane, co sprawia, że w
strukturze materiału nie znajdziemy ich początku ani
końca. Materiał dzięki unikalnej metodzie produkcji
posiada właściwości nieosiągalne do tej pory dla materiałów konkurencyjnych.

evoevolon

Ręczniki szybkoschnące to propozycja przygotowana specjalnie z myślą o klientach szukających w pełni komfortowych rozwiązań, które będą w stanie zagwarantować szybkie wycieranie w każdej sytuacji. Oferowane przez nasz sklep internetowy produkty składają się z mikrowłókien Evolonu. Dzięki ich dużej powierzchni mogą wchłaniać aż 400 procent własnej masy. Oddychający, przepuszczający parę wodną, antyalergiczny materiał, z których zostały wykonane ręczniki szybkoschnące, cechuje się przyjemnością w dotyku oraz trwałością. Przygotowane przez nas propozycje, które mogą Państwo nabyć online, z pewnością znajdą zastosowanie podczas pieszych wędrówek, wizyt na basenie oraz siłowni. Lekkość oraz niewielka powierzchnia ręczników to kolejne atuty produktów, na których uwagę zasługują również atrakcyjne ceny.

Liczne właściwości prezentowanych w naszym sklepie internetowym ręczników potwierdzają atesty, takie jak ECARF - gwarantujący możliwość stosowania ręczników przez alergików, a także OEKO-TEX 100 klasa 1 - potwierdzający brak szkodliwych substancji w materiale, z którego zostały wykonane produkty. Dzięki temu ręczniki można stosować również u niemowląt. Wysoka jakość artykułów tekstylnych, które urzekają pod względem praktycznego zastosowania, trwałego wykonania oraz ceny, dodatkowo wzbogacona została o atrakcyjny, uniwersalny wygląd.

Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów naszego sklepu internetowego, przygotowaliśmy ręczniki do wyboru w wielu zróżnicowanych odsłonach kolorystycznych.

Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów