Szlafroki Waffle

Szlafroki Waffle

Jest 1 produkt.

Idealne do SPA lub na basen

Wyprodukowane w Turcji, cechujące się doskonałą jakością szlafroki WAFFLE to propozycje unisex, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Białe, bardzo uniwersalne produkty tekstylne, które mogą Państwo nabyć online przez nasz sklep internetowy, doskonale sprawdzą się do SPA lub na basen. Szlafroki WAFFLE stanowią mieszankę wysokogatunkowej bawełny oraz poliestru. Użycie podczas produkcji tych dwóch materiałów gwarantuje wytrzymałość, jak również ułatwia konserwację, a także ogranicza kurczliwość tkaniny. Białe, niezwykle uniwersalne produkty zostały zaprojektowane w stylu kimono i wyposażone w kieszenie bez lamówki. Lekkie, przewiewne, przyjemne w dotyku, szybkoschnące i bardzo chłonne szlafroki pozytywnie zaskakują również pod względem proponowanej przez nas ceny.
Oprócz szlafroków wśród asortymentu oferowanego przez nasz sklep internetowy znajdą Państwo również bardzo dobrej jakości pareo kosmetyczne przeznaczone dla kobiet, jak również bawełniany kilt do sauny męski. Wszystkie produkty o charakterze tekstylnym, które mamy do zaoferowania, zostały wyprodukowane z niezwykłą starannością w sposób przemyślany i trwały, aby mogły służyć naszym klientom w świetnej formie przez długi czas. Ceny naszych produktów są bardzo konkurencyjne i niewątpliwie również zachęcają do zakupu.
Jeżeli są Państwo zainteresowani którymkolwiek z przedstawionych produktów, zachęcamy do jego bliższego poznania. Gwarantujemy wysoką jakość oraz uniwersalny charakter artykułów, które znajdą zastosowanie w domu, w SPA lub na basenie.

Wyświetla 1 - 1 z 1 produku