Kapcie hotelowe

Kapcie hotelowe

Jest 14 produktów.

Kapcie hotelowe

Oferowane przez nas kapcie hotelowe, doskonale sprawdzają się w obiektach hotelowych czy Spa. Dodatkowo, kapcie możemy oznakować Twoim logo.

Kapcie hotelowe z logo

Prowadzony przez nas sklep internetowy zapewnia szeroki wybór produktów przeznaczonych do obiektów o charakterze hotelowym, basenów oraz SPA. Wśród oferowanego przez nas bogatego i zróżnicowanego asortymentu znaleźć można między innymi uniwersalne, dostępne w wielu rozmiarach kapcie hotelowe. Dodatkową opcją, z której mogą skorzystać nasi klienci, jest oznakowanie wybranych przez nich modeli dowolnym logo. Zapewniamy przede wszystkim atrakcyjne pod względem ceny kapcie jednorazowe. Białe, pakowane w folię kapcie antypoślizgowe zostały zaprojektowane w stylu unisex i wykonane z włókniny/flizeliny.

Ponadto w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć piankowe japonki, zakryte oraz odkryte kapcie hotelowe frotte, a także modele wykonane z weluru. Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu białych, przyjemnych w dotyku kapci do SPA, hotelu lub na basen, które będą atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Zapewniamy możliwość zakupu online kapci zapewniających komfort użytkowania, które dodatkowo mogą być opatrzone logo Państwa firmy. Każda para kapci pakowana jest w folię i przeznaczona jest do jednorazowego użytku.

Zachęcamy również do skorzystania z innych przygotowanych przez nas propozycji, takich jak szlafroki, ręczniki oraz inne akcesoria, które z powodzeniem będą mogły zostać zastosowane nie tylko na basenie, w SPA, zakładzie kosmetycznym czy hotelu, ale także w domach prywatnych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

(ewentualny nadruk na kapciach jest wyceniany indywidualnie)

Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów