Blog - whats new?

Czym jest gramatura ręcznika i jaka jest najlepsza?

Gramatura ręcznika to jeden z ważniejszych parametrów, które wpływają na jego jakość i użytkowanie. Jest to miara gęstości tkaniny, wyrażona w gramach na metr kwadratowy. Odpowiednio dobrana gramatura ręcznika ma wpływ na jego chłonność, miękkość, trwałość i ogólną jakość.
Czytaj dalej

Ręczniki hotelowe- białe czy kolorowe?

Czy ręczniki w hotelu muszą być białe? Pytanie to zadają sobie zarówno właściciele hoteli, jak i ich goście. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie jest to takie oczywiste, jak mogłoby się to wielu osobom wydawać. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jest to uwarunkowane między innymi względami praktycznymi. Przyjrzyjmy się wiec wspólnie, czy kolor ręczników hotelowych rzeczywiście ma tak duże znaczenie.
Czytaj dalej

Jak prać ręczniki hotelowe?

Kupując dobre ręczniki, warto pamiętać o tym, że nigdy nie będą one w stanie idealnym przez długi czas, jeżeli nie zostaną odpowiednio zadbane. Nie bez znaczenia jest również odpowiedni sposób suszenia. Właściwa dbałość o ręczniki sprawia, że są one piękne, miękkie i puszyste. Dokładnie takie powinny być ręczniki hotelowe, aby goście poczuli się komfortowo. Jak je prać, by zostały utrzymane w jak najlepszy stanie ?
Czytaj dalej

Dlaczego na siłowni powinny być ręczniki dla klientów?

Czy będąc posiadaczem siłowni, klubu fitness, czy innego ośrodka sportowego musimy zapewnić klientom ręczniki? Dlaczego chcąc zadbać o możliwie jak najlepsze warunki powinniśmy to zrobić?
Czytaj dalej

Dlaczego warto mieć w łazience dywanik?

Dywanik w łazience musi pełnić dwie bardzo ważne funkcje — użytkową oraz wizualną. Ich odpowiedni dobór może w pozytywnym tego słowa znaczeniu odmienić wygląd pomieszczenia. Dodatkowo ich obecność zapewnia komfort między innymi po kąpieli, dobrze izolując stopy przed chłodek posadzki.
Czytaj dalej

W jakie tekstylia musi być wyposażony hotel?

W branży hotelarskiej jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, to sprawić, aby Twoi goście czuli się jak w domu. W związku z tym konieczne jest zapewnienie im wygodnych i przyjaznych przestrzeni. Rozumie się przez to m.in. używanie wysokiej jakości tekstyliów.
Czytaj dalej

Zasady korzystania z sauny - o czym musimy wiedzieć?

Sauna to miejsce, które działa zarówna na ciało, jak i na umysł. Regularne wizyty w saunie służą naszej skórze oraz rozładowują nagromadzone napięcie i zmęczenie. Na całym świecie cieszą się niezmiennie dużą popularnością. Przed pójściem do sauny warto poznać zasady korzystania z sauny, aby móc lepiej wykorzystać jej zbawienny wpływ na samopoczucie i zdrowie.
Czytaj dalej

Które hotele mają ręczniki i jak często je wymieniają?

Gdy wybieramy się na urlop, przeważnie zabieramy ze sobą ręcznik. Nie zdajemy sobie sprawy, że jest to niepotrzebny bagaż, który zajmuje miejsce. W przypadku hotelowych łazienek przeważnie możemy samo prawo mówi, jak powinny być wyposażone, w tym w ręczniki hotelowe. W razie wątpliwości przed wyjazdem możemy zadzwonić się i upewnić, czy będzie zapewniony zestaw ręczników.
Czytaj dalej

Ręczniki hotelowe z haftem - dlaczego to dobry pomysł?

Każdy hotel powinien oferować gościom wysokiej jakości ręczniki, które przede wszystkim będą doskonale wchłaniać nadmiar wody. Niemniej jednak akcesoria te mogą pełnić dodatkowo funkcję reklamową i w ciekawy sposób promować hotel. Dlaczego warto zdecydować się na ręczniki z haftem?
Czytaj dalej

Czym różnią się ręczniki waflowe od pozostałych?

Ręcznik waflowy — co to takiego? To z pewnością doskonale znany każdemu wzór, który nieraz można spotkać w domach. Warto zobaczyć, dlaczego są tak chętnie wybierane!
Czytaj dalej