Blog - whats new?

Zalety dywaników antypoślizgowych

Dywaniki antypoślizgowe są niezbędne w wielu miejscach. Jakie są ich zalety? Kiedy warto je kupić? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule.
Czytaj dalej

Ręczniki reklamowe dla hoteli - jak wybrać odpowiednie?

Każdy hotel, a także innego typu ośrodek noclegowy o wysokim standardzie oferuje swoim gościom ręczniki. Warto zadbać, aby produkty te prezentowały nie tylko najwyższą jakość wykonania, lecz również w nienachalny sposób reklamowały hotel czy inną firmę.
Czytaj dalej

Nowoczesne tekstylia hotelowe

Jadąc na wakacje oraz wybierając hotel z pewnością nie rozmyślałeś nad tym, skąd się tam biorą tak wysokiej jakości ręczniki, kapcie, dywaniki lub szlafroki hotelowe. Te tekstylia są dostarczane przez firmy zewnętrzne. Dzięki temu możesz liczyć na w pełni profesjonalny odpoczynek nie martwiąc się o takie drobne szczegóły. Przeczytaj nasz poniższy artykuł tematyczny, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.
Czytaj dalej

Haft komputerowy - zupełnie nowe spojrzenie na technikę haftowania

Jeszcze do niedawna haftowanie kojarzyło się z dość dobrze znaną i uprawianą przez większość kobiet sztuką. Trudno zresztą nazwać efekty tej pracy czymś innym niż dziełem sztuki, gdyż nawet i dziś odzież ta prezentuje się nadzwyczaj pięknie. W kategoriach estetyki przewyższą ją jedynie haft komputerowy, któremu poświęcony jest niniejszy tekst.
Czytaj dalej

Czym różnią się ręczniki Classic od ręczników Deluxe, czyli który ręcznik wybrać? Co oznacza skrót GSM?

To podstawowe pytania, jakie nasuwają się podczas zakupu ręcznika. Przeglądając ofertę, często zastanawiamy się który ręcznik wybrać. W produkcji ręczników wykorzystywana jest najczęściej przędza o numerach 16/1 lub 20/1. Oznacza to, że przędza składa się z pojedynczej nici o numerze 16 lub 20. Im niższy numer przędzy tym przędza jest grubsza, czyli przędza o numerze 16 jest grubsza od przędzy o numerze 20.
Czytaj dalej

Co to jest gramatura ręczników?

Gramatura ręczników (GSM = grams per square meter ) – określa wagę w gramach ręcznika na mater kwadratowy, np. 500gsm – oznacza, że 1 m2 ręcznika waży 500 g.
Czytaj dalej

Ręczniki z logo

Haft komputerowy jest najbardziej trwałą i atrakcyjną metodą zdobienia tekstyliów.
Czytaj dalej

Jak dbać o ręczniki.

Krótki poradnik jak dbać o tekstylia łazienkowe.
Czytaj dalej

Zalety białych ręczników

Dlaczego białe ręczniki są lepsze od kolorowych?
Czytaj dalej