Ręczniki szybkoschnące z mikrofibry

Ręczniki szybkoschnące z mikrofibry

Jest 1 produkt.

Ręczniki szybkoschnące z mikrofibry to rozwiązanie idealne dla osób aktywnych, które nie chcą jednak nosić ze sobą ciężkich po nasączeniu wodą tradycyjnych ręczników frotte. Swoje wyjątkowe właściwości mikrofibra, z jakiej wykonane są ręczniki oferowane przez nasz sklep internetowy, zawdzięcza nowoczesnym technologiom pozwalającym na połączenie niezwykle cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych. Są one cieńsze niż włókna bawełniane, wełna czy ludzki włos, a jednocześnie bardzo wytrzymałe, co zapewnia możliwość ich długiego użytkowania. Pomimo wielokrotnego prania nie ścierają się i nie tracą kolorów, pozostają także cały czas przyjemne w dotyku. Z tego też powodu mikrofibra wykorzystywana jest coraz częściej w przemyśle tekstylnym, nie tylko jako materiał do szycia ręczników, ale także pościeli, koców czy śpiworów.

Ręczniki szybkoschnące z mikrofibry są jednocześnie cienkie, lekkie - ważą bowiem raptem około 200 gram, miłe w dotyku i rzeczywiście nie chłoną wody, wycierając za to bardzo dokładnie skórę z wilgoci. To dlatego są szczególnie cenione jako element kompletów zabieranych na plażę w lecie, saunę, basen czy trening, po którym zazwyczaj chcemy wziąć prysznic. Możliwość zwinięcia ich do niewielkich rozmiarów i zapakowania w torbę sportową powoduje, że ręczniki z mikrofibry zastąpiły z powodzeniem tradycyjne produkty tego typu.

Dostępne online w naszym sklepie ręczniki wykonane z mikrofibry to produkty, których ceny i jakość szczególnie zachęcają do zakupu. Oferujemy je w klasycznych, uniwersalnych kolorach: białym, niebieskim, granatowym i szarym, który będzie odpowiadał zarówno panom, jak i paniom. Do każdego ręcznika zakupionego w naszym sklepie dodajemy wygodny i praktyczny woreczek siatkowy zapinany na suwak, do którego można zapakować ręcznik.

Jeśli wybierasz się w dłuższą podróż i nie chcesz zabierać dużego bagażu, a jednocześnie nie jesteś pewien, czy na miejscu znajdziesz ręczniki - szybkoschnące produkty z mikrofibry to doskonały wybór zapewniający komfort użytkowania i lekkość walizki lub plecaka.

Wyświetla 1 - 1 z 1 produku