Pareo/Kilt

Pareo/Kilt

Jest 7 produktów.

Przygotowując naszą ofertę stworzoną z myślą o właścicielach saun, salonów SPA, gabinetów kosmetycznych, jak również hoteli i basenów, nie mogliśmy pominąć takich artykułów, jak pareo oraz kilt. Prowadzony przez nas sklep internetowy stawia na produkty wysokiej jakości, które charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem w wielu miejscach. Prezentowany asortyment doskonale sprawdzi się w hotelach, jednak znajdzie zastosowanie również w przypadku innych miejsc o charakterze pielęgnacyjnym, na przykład do sauny.

Wśród przygotowanych propozycji znajduje się między innymi kilt męski bardzo dobrej jakości, który odznacza się grubością, przyjemnością w dotyku, jak również wyjątkową chłonnością. Na uwagę zasługuje tutaj biały, uniwersalny kolor, wysoka gramatura, stuprocentowa bawełna frotte oraz praktyczna kieszonka, do której można schować niewielkie przedmioty. W sklepie mogą Państwo również nabyć online kilt wykonany z wysokogatunkowej bawełny wafel, który wyróżnia się nie tylko pod względem bardzo dobrej jakości, ale również korzystnej ceny.

W sprzedaży mamy również pareo damskie w wersji frotte oraz wafel, które także pozytywnie zaskakuje pod względem ceny, starannego wykonania, bardzo dobrej wchłanialności wody oraz uniwersalnego wyglądu. Wszystkie artykuły, które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach, zapewniają wysoki komfort użytkowania i z pewnością sprostają także Państwa wymaganiom. Zachęcamy do skorzystania z oferty prowadzonego przez nas sklepu internetowego.

Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów