Ręczniki NATURAL

Ręczniki NATURAL

Jest 3 produktów.

KOLEKCJA NATURAL
» 100% bawełna (pranie w temperaturze 90 st. C)
» ręczniki o naturalnym kolorze bawełny, nie farbowane
» przędza klasyczna, 16/1 – pojedyncza pętelka o
optymalnej wysokości pod hafty
» obszycie hotelowe podwójnym ściegiem supełkowym
» wykończenie krótszych brzegów ukośnikami

Wykonane z wysokogatunkowego naturalnego włókna, niefarbowane sztucznymi barwnikami ręczniki znajdują coraz szersze zastosowanie i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Nie można się temu specjalnie dziwić, wyjątkowe ich zalety zachęcają bowiem do ich zakupu. Zaopatrują się w nie głównie obiekty hotelowe, ale także osoby indywidualne szukające wysokiej jakości ręczników, których cena nie będzie wygórowana. Nasz sklep internetowy to miejsce, gdzie można się zaopatrzyć właśnie w tego rodzaju produkty.
Ręczniki NATURAL oferowane przez nas w sprzedaży online to wysokogatunkowe wyroby wyprodukowane z klasycznej, bawełnianej przędzy, miękkiej i przyjaznej dla skóry. Są one efektownie wykończone, obszyte podwójnym ściegiem supełkowym, charakterystycznym dla wykończeń bielizny hotelowej. Krótsze ich boki zaopatrzone w ukośniki. Do ich produkcji wykorzystywana jest wyłącznie 100 procent bawełna, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.
Przędza, z jakiej produkowane są ręczniki NATURAL, posiada doskonałe parametry użytkowe i jakościowe. Zastosowana 100 procent bawełna umożliwia pranie nawet w temperaturze 90°, co gwarantuje optymalną czystość bielizny. Co więcej, wysokość pojedynczej pętelki przędzy jest optymalna, dlatego idealnie nadaje się pod hafty. Umożliwia to wyhaftowanie logo firmy lub innego dekoracyjnego napisu. Nasze bawełniane ręczniki charakteryzują się wyjątkową miękkością oraz puszystością, co na pewno znajdzie uznanie gości hotelowych, którzy będą mieli okazję z nich skorzystać.

Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów