Ręcznik Wafle Powiększ

Ręcznik Wafle, Wafel

tekstyliowo.pl

Nowy

Ręczniki o  rzadko spotykanym splocie waflowym

Więcej szczegółów

Produkt dostępny.

18,74 zł

brutto

Wydaj 999,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!
Doskonałej jakości, lekki, chłonny 

RĘCZNIK WAFLOWY

Wzór wafla tkany z przędzy nitkowanej. Biały, bawełniany ręcznik. Idealny do sauny, SPA czy na basen. Doskonale sprawdza się w gabinetach kosmetycznych, jako nakładka na łóżko zabiegowe.

Ręcznik Waffle
Rozmiary: 50x90, 80x155 lub 90x180 cm.(+/- 5 cm.)
Zalety produktu:

-tkanina wafel, 100% bawełna
-gramatura 280 GSM,

-odporność na częste pranie we wszystkich rodzajach pralek
w bardzo wysokich temperaturach(90 st.)
-splot waflowy nadaje ręcznikom charakterystyczną strukturę w postaci małych kwadracików.
waffle


Znakomity do użytku w hotelu, pensjonacie, salonie SPA, zakładzie fryzjerskim oraz domu.
Idealny jako ekskluzywny prezent.
ręcznik waffle
Ręczniki o splocie waflowym prezentują się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym i charakteryzują niezwykłą funkcjonalnością. Zastosowany splot waflowy powoduje, że ręcznik wyróżnia się niespotykaną fakturą, na którą składają się efektowne małe kwadraty, wklęsłe pośrodku i wypukłe na brzegach. Wzór wafla na ręcznikach tkany jest z najwyższej jakości przędzy nitkowanej.
Miękkie i przyjemne w dotyku ręczniki o splocie waflowym wykonane są z naturalnej bawełny i odznaczają się znakomitą wodochłonnością. Sprawdzają się doskonale w saunie, w SPA i na basenie. Są często kupowane przez eleganckie hotele, pensjonaty, uzdrowiska i ośrodki sportowe. Ręczniki ze splotem waflowym cieszą się także zainteresowaniem indywidualnych klientów, którzy nabywają je do użytku domowego.
Ręcznik o splocie waflowym doskonale się też sprawdzi jako nakładka na łóżko zabiegowe w salonie urody oraz znajdzie zastosowanie w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Ekskluzywny ręcznik o splocie waflowym stanowi również atrakcyjną propozycję na praktyczny prezent.
Dodatkowym walorem ręczników o splocie waflowym jest ich trwałość, konkurencyjna cena i łatwe utrzymanie w czystości. Ze względu na to, że tego rodzaju ręczniki bawełniane można dowolnie często prać we wszystkich rodzajach pralek i nawet w bardzo wysokiej temperaturze wynoszącej 90℃, ich pielęgnacja nie sprawia najmniejszych problemów.
Sklep internetowy realizuje zamówienia online na białe ręczniki o splocie waflowym, które dostępne są w rozmiarach: 30x50, 50x100, 75x155 i 90x180 cm.
Waga0,5 kg.
Gramatura300 GSM