Ręcznik Wafle Powiększ

Ręcznik Wafle, Wafel

tekstyliowo.pl

Nowy

Ręczniki o  rzadko spotykanym splocie waflowym

Waffle

Więcej szczegółów

Produkt dostępny.

5,50 zł

brutto

Wydaj 999,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!
Produkt PolskiDoskonałej jakości, lekki, chłonny 

RĘCZNIK WAFLOWY

Wzór wafla tkany z przędzy nitkowanej. Biały, bawełniany ręcznik. Idealny do sauny, SPA czy na basen. Doskonale sprawdza się w gabinetach kosmetycznych, jako nakładka na łóżko zabiegowe.

Ręcznik Waffle
Rozmiary 30x50, 50x100, 75x155 lub 90x180 cm.(+/- 5 cm.)


Inne rozmiary dostępne na zamówienie.

Zalety produktu:

-tkanina wafel, 100% bawełna
-gramatura 280 GSM,

-odporność na częste pranie we wszystkich rodzajach pralek
w bardzo wysokich temperaturach(90 st.)
-splot waflowy nadaje ręcznikom charakterystyczną strukturę w postaci małych kwadracików.

w3.jpg

Znakomity do użytku w hotelu, pensjonacie, salonie SPA, zakładzie fryzjerskim oraz domu.
Idealny jako ekskluzywny prezent.
w1.jpg
Ręczniki o splocie waflowym prezentują się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym i charakteryzują niezwykłą funkcjonalnością. Zastosowany splot waflowy powoduje, że ręcznik wyróżnia się niespotykaną fakturą, na którą składają się efektowne małe kwadraty, wklęsłe pośrodku i wypukłe na brzegach. Wzór wafla na ręcznikach tkany jest z najwyższej jakości przędzy nitkowanej.
Miękkie i przyjemne w dotyku ręczniki o splocie waflowym wykonane są z naturalnej bawełny i odznaczają się znakomitą wodochłonnością. Sprawdzają się doskonale w saunie, w SPA i na basenie. Są często kupowane przez eleganckie hotele, pensjonaty, uzdrowiska i ośrodki sportowe. Ręczniki ze splotem waflowym cieszą się także zainteresowaniem indywidualnych klientów, którzy nabywają je do użytku domowego.
Ręcznik o splocie waflowym doskonale się też sprawdzi jako nakładka na łóżko zabiegowe w salonie urody oraz znajdzie zastosowanie w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Ekskluzywny ręcznik o splocie waflowym stanowi również atrakcyjną propozycję na praktyczny prezent.
Dodatkowym walorem ręczników o splocie waflowym jest ich trwałość, konkurencyjna cena i łatwe utrzymanie w czystości. Ze względu na to, że tego rodzaju ręczniki bawełniane można dowolnie często prać we wszystkich rodzajach pralek i nawet w bardzo wysokiej temperaturze wynoszącej 90℃, ich pielęgnacja nie sprawia najmniejszych problemów.
Sklep internetowy realizuje zamówienia online na białe ręczniki o splocie waflowym, które dostępne są w rozmiarach: 30x50, 50x100, 75x155 i 90x180 cm.
Waga 0,5 kg.
Gramatura 300 GSM