Dywanik łazienkowy ANTYPOSLIZGOWY 50x70cm. Powiększ

Dywanik łazienkowy ANTYPOSLIZGOWY 50x70cm.

Nowy

Zalety produktu:
✔ Rozmiar 50x70cm
✔ Tkanina wellsoft 300gr/m2
✔ 100% poliester
✔ Antypoślizgowa powłoka lateksowa
✔ Możliwość prania w pralce 30 stopni

Więcej szczegółów

12,90 zł

brutto

Wydaj 999,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

 
DYWANIK ŁAZIENKOWY

100% MIKROFIBRA

50x70 cm
.
ANTYPOŚLIZGOWY

26 kolorów do wyboru!!!

Dywaniki lazienkowe antyposlizgowe

Zalety produktu:

 Rozmiar 50x70cm
 Tkanina wellsoft 300gr/m2
100% poliester
 Antypoślizgowa powłoka lateksowa
Możliwość prania w pralce 30 stopni

 
Dostępne kolory:
Kolory dywaników


dywniki łazienkowe

Prezentujemy dywanik łazienkowy antypoślizgowy o wymiarach 50x70cm, który wykonany został z miłego w dotyku materiału. Ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze przyjmuje on wodę i pozwala osuszyć stopy, po wyjściu spod prysznica lub z wanny. Jest on także łatwy do utrzymania w czystości, można go prać już w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Dostępnych jest 26 wersji kolorystycznych, co pozwala każdemu klientowi dokonać wyboru odpowiedniego egzemplarza pasującego do wystroju danej łazienki.

Dodatkową jego zaletą jest antypoślizgowa powłoka lateksowa, która bez względu na ilość wody, zawsze pozostaje na swoim miejscu. Gwarantuje to bezpieczne i pewne wyjście z kąpieli za każdym razem, bez obawy o powstanie urazu lub kontuzji. Dywanik zatem świetnie nadaje się do pomieszczeń, z których korzystają osoby starsze, mające problemy z poruszaniem się lub dzieci.

Oferowany przez nasz sklep internetowy dywanik łazienkowy antypoślizgowy jest nie tylko praktyczny, ale także estetyczny. Kształt lekko spłaszczonego kwadratu, dekoracyjny ornament wzorowany na greckiej architekturze oraz wesoły akcent w postaci rysunku stóp to elementy, które czynią ten przedmiot codziennego użytku eleganckim dodatkiem do każdej łazienki. Współgra on zarówno z pomieszczeniami utrzymanymi w surowej stylistyce, jak i tymi o bardziej rustykalnym charakterze. Cena, takiego dywanika, jaką oferujemy w naszym sklepie online, jest atrakcyjna i stanowi kolejną zaletę, o jakiej należy wspomnieć, omawiając ten produkt.

Waga 0,3 kg.
Rozmiar 50x70 cm