Nowości

Jakie zalety posiadają łazienkowe dywaniki antypoślizgowe?

Jeszcze kilkanaście lat temu dywaniki antypoślizgowe można było najczęściej spotkać w salonach, w sypialniach oraz w wielu pokojach dziecięcych. Dziś coraz częściej goszczą one w łazienkach. Dlaczego są one doskonałym wyborem dla tych pomieszczeń?
Czytaj dalej

Kapcie hotelowe dla gości - dlaczego to must have w Twoim hotelu?

Dla wielu osób niezwiązanych z branżą hotelarską kapcie hotelowe to zbędny dodatek. Trzeba jednak pamiętać, że najwięksi gracze na rynku hotelarskim wprowadzają je na rynek nieprzypadkowo, znając ich wymiar marketingowy i funkcjonalny. Dlaczego zatem kapcie winny wejść w skład hotelowego wyposażenia?
Czytaj dalej

Czy hotel powinien mieć dostępne szlafroki dla swoich gości?

Wybierając się na wakacje lub w podróż służbową często korzystamy z usług hotelowych. Dla niektórych z nas hotel jest jak drugi dom, w którym chcemy się czuć dobrze i mieć zapewnione podstawowe, a także niezbędne rzeczy, takie jak mydło, pasta do zębów, świeżą pościel, ręczniki, a także szlafroki hotelowe. Dzięki takiemu wyposażeniu każdy gość hotelu będzie się czuł wyjątkowo niezależnie od przeznaczenia swojej podróży.
Czytaj dalej

Strój do sauny - co do niej ubrać?

Sauna ma dobroczynny wpływ nie tylko na zdrowie, ale i samopoczucie, nic więc dziwnego w tym, że coraz więcej osób chętnie z niej korzysta. Większość z nich, zanim trafi do takiego przybytku, zastanawia się nad tym, jak się do niej ubrać, by czuć się bezpiecznie i komfortowo, ale również mieć możliwość pełnego skorzystania z jej atutów.
Czytaj dalej

Dlaczego ręczniki hotelowe najczęściej mają kolor biały?

Goście hotelowi zawsze mają do dyspozycji ręczniki, które udostępnia im właściciel obiektu. Ci, którym często zdarza się nocować w tego typu miejscach, z pewnością zauważają, że w większości przypadków ręczniki hotelowe mają kolor biały. Dlaczego właśnie ta barwa króluje w hotelach? Jakie są zalety białych ręczników?
Czytaj dalej

Prozdrowotne oraz ekologiczne ręczniki z włókna bambusowego

Nowoczesne społeczeństwo potrzebuje innowacyjnych, a także ekologicznych rozwiązań, aby dbać o naszą planetę. Każdy z nas posiada ręcznik w swoim domu, a w sklepach możemy znaleźć wiele ich rodzajów, duże plażowe lub kąpielowe i te małe na przykład kuchenne. Warto zwrócić uwagę na ręczniki bambusowe, które nie tylko posłużą nam podczas wieczornych kąpieli, ale również będą ekologicznym dodatkiem do naszego codziennego życia.
Czytaj dalej

Czym jest pareo i gdzie je nosić?

Pareo większości z nas kojarzy się z sezonem wakacyjnym- nic dziwnego, gdyż najczęściej zakładamy je, idąc na plażę. Tymczasem warto mieć świadomość, że może nam ono posłużyć nie tylko latem, lecz również o innych porach roku, i to w pomieszczeniach zamkniętych. Czym jest pareo, jak i gdzie je nosić?
Czytaj dalej

Zalety ręczników z mikrofibry

Każdy turysta, który miał możliwość pakowania się do niewielkiego plecaka, wie, że ręczniki z mikrofibry są obowiązkowym elementem jego wyposażenia. Ten dobrze znany w turystycznym środowisku materiał ma wiele zalet, o których (mimo upływu lat) wiele osób wciąż nie wie.
Czytaj dalej

Zalety dywaników antypoślizgowych

Dywaniki antypoślizgowe są niezbędne w wielu miejscach. Jakie są ich zalety? Kiedy warto je kupić? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule.
Czytaj dalej

Ręczniki reklamowe dla hoteli - jak wybrać odpowiednie?

Każdy hotel, a także innego typu ośrodek noclegowy o wysokim standardzie oferuje swoim gościom ręczniki. Warto zadbać, aby produkty te prezentowały nie tylko najwyższą jakość wykonania, lecz również w nienachalny sposób reklamowały hotel czy inną firmę.
Czytaj dalej