Jadąc na wakacje oraz wybierając hotel z pewnością nie rozmyślałeś nad tym, skąd się tam biorą tak wysokiej jakości ręczniki, kapcie, dywaniki lub szlafroki hotelowe. Te tekstylia są dostarczane przez firmy zewnętrzne. Dzięki temu możesz liczyć na w pełni profesjonalny odpoczynek nie martwiąc się o takie drobne szczegóły. Przeczytaj nasz poniższy artykuł tematyczny, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Tekstylia hotelowe na wyciągnięciu ręki

Są to wysokiej jakości wyroby włókiennicze, które  otrzymuje się z przędzy takich surowców włókienniczych jak roślinne, sztucznie wytworzone oraz zwierzęce(np. wełna owcza). Można z tego wyprodukować przedmioty wysokiej jakości. Najczęściej sprzedawany produkt dla hoteli to ręczniki z haftem komputerowym. Dzięki temu jako właściciel hotelu zadbasz o renomę oraz markę. Ten niewielki dodatek zdecydowanie poprawi spostrzeganie twojego obiektu przez klienta. Najpopularniejsze są białe ręczniki. Poprzez ich staranne wykonanie, korzystanie z nich będzie dla twoich gości przyjemnością. Taki szczegół jak sposób skręcenia włókien może mieć kluczowe znaczenie dla bardzo wymagających klientów. Możesz dopasować rozmiary ręczników do twojej polityki obsługi klienta w hotelu. Nie zapominaj o SPA, gdzie są najczęściej używane.

Eleganckie szlafroki hotelowe

Ten nowoczesny produkt jest przeznaczony dla twoich obiektów wypoczynkowych. Twoi klienci z chęcią będą korzystać z tak wysokiej jakości szlafroka. Te tekstylia hotelowe charakteryzują się wygodą użytkowania. Poprzez swój delikatny materiał są przyjemne w dotyku. Są przeznaczone zarówno dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn. Poprawisz komfort pobytu twoich gości wprowadzając w swoją ofertę szlafroki hotelowe tak wysokiej klasy. Marketing szeptany nie śpi, więc możesz się spodziewać jeszcze większego oblężenia swojego obiektu.

Modne dywaniki łazienkowe

Chcąc pozytywnie zaskoczyć swoich gości hotelowych, zakup do swojego obiektu nowoczesne dywaniki łazienkowe. Są wykonane z najwyższej jakości tekstyliów. Mikrofibra w nich zawarta jest antypoślizgowa. Zachowane jest więc pełne bezpieczeństwo. Są dostępne w różnych kolorach. Dopasuj je do barwy pomieszczenia. Ich różna wielkość sprawi, że będą użyteczne bez względu na rozmiar łazienki. Goście chętnie korzystają z tego produktu. Łatwo jest zadbać o ich czystość, jednak co jakiś czas zalecana jest ich całkowita wymiana ze względów higienicznych. Zostanie to zauważone przez twoich klientów, że starasz się dbać o nich pod każdym względem. Tekstylia hotelowe nie są takie drogie, jedna robią ogromne wrażenie.

Boso przez świat hotelowy

Dodaj do swojej oferty hotelowej kolejny element zaskoczenia. Są nim kapcie hotelowe dostępne dla wszystkich. Są one jednorazowe, jednak z logiem hotelu poprawią jakość oferowanych przez ciebie usług.