Nowości

Zasady korzystania z sauny - o czym musimy wiedzieć?

Sauna to miejsce, które działa zarówna na ciało, jak i na umysł. Regularne wizyty w saunie służą naszej skórze oraz rozładowują nagromadzone napięcie i zmęczenie. Na całym świecie cieszą się niezmiennie dużą popularnością. Przed pójściem do sauny warto poznać zasady korzystania z sauny, aby móc lepiej wykorzystać jej zbawienny wpływ na samopoczucie i zdrowie.
Czytaj dalej

Które hotele mają ręczniki i jak często je wymieniają?

Gdy wybieramy się na urlop, przeważnie zabieramy ze sobą ręcznik. Nie zdajemy sobie sprawy, że jest to niepotrzebny bagaż, który zajmuje miejsce. W przypadku hotelowych łazienek przeważnie możemy samo prawo mówi, jak powinny być wyposażone, w tym w ręczniki hotelowe. W razie wątpliwości przed wyjazdem możemy zadzwonić się i upewnić, czy będzie zapewniony zestaw ręczników.
Czytaj dalej

Ręczniki hotelowe z haftem - dlaczego to dobry pomysł?

Każdy hotel powinien oferować gościom wysokiej jakości ręczniki, które przede wszystkim będą doskonale wchłaniać nadmiar wody. Niemniej jednak akcesoria te mogą pełnić dodatkowo funkcję reklamową i w ciekawy sposób promować hotel. Dlaczego warto zdecydować się na ręczniki z haftem?
Czytaj dalej

Czym różnią się ręczniki waflowe od pozostałych?

Ręcznik waflowy — co to takiego? To z pewnością doskonale znany każdemu wzór, który nieraz można spotkać w domach. Warto zobaczyć, dlaczego są tak chętnie wybierane!
Czytaj dalej

Jakie zalety posiadają łazienkowe dywaniki antypoślizgowe?

Jeszcze kilkanaście lat temu dywaniki antypoślizgowe można było najczęściej spotkać w salonach, w sypialniach oraz w wielu pokojach dziecięcych. Dziś coraz częściej goszczą one w łazienkach. Dlaczego są one doskonałym wyborem dla tych pomieszczeń?
Czytaj dalej

Kapcie hotelowe dla gości - dlaczego to must have w Twoim hotelu?

Dla wielu osób niezwiązanych z branżą hotelarską kapcie hotelowe to zbędny dodatek. Trzeba jednak pamiętać, że najwięksi gracze na rynku hotelarskim wprowadzają je na rynek nieprzypadkowo, znając ich wymiar marketingowy i funkcjonalny. Dlaczego zatem kapcie winny wejść w skład hotelowego wyposażenia?
Czytaj dalej

Czy hotel powinien mieć dostępne szlafroki dla swoich gości?

Wybierając się na wakacje lub w podróż służbową często korzystamy z usług hotelowych. Dla niektórych z nas hotel jest jak drugi dom, w którym chcemy się czuć dobrze i mieć zapewnione podstawowe, a także niezbędne rzeczy, takie jak mydło, pasta do zębów, świeżą pościel, ręczniki, a także szlafroki hotelowe. Dzięki takiemu wyposażeniu każdy gość hotelu będzie się czuł wyjątkowo niezależnie od przeznaczenia swojej podróży.
Czytaj dalej

Strój do sauny - co do niej ubrać?

Sauna ma dobroczynny wpływ nie tylko na zdrowie, ale i samopoczucie, nic więc dziwnego w tym, że coraz więcej osób chętnie z niej korzysta. Większość z nich, zanim trafi do takiego przybytku, zastanawia się nad tym, jak się do niej ubrać, by czuć się bezpiecznie i komfortowo, ale również mieć możliwość pełnego skorzystania z jej atutów.
Czytaj dalej

Dlaczego ręczniki hotelowe najczęściej mają kolor biały?

Goście hotelowi zawsze mają do dyspozycji ręczniki, które udostępnia im właściciel obiektu. Ci, którym często zdarza się nocować w tego typu miejscach, z pewnością zauważają, że w większości przypadków ręczniki hotelowe mają kolor biały. Dlaczego właśnie ta barwa króluje w hotelach? Jakie są zalety białych ręczników?
Czytaj dalej

Prozdrowotne oraz ekologiczne ręczniki z włókna bambusowego

Nowoczesne społeczeństwo potrzebuje innowacyjnych, a także ekologicznych rozwiązań, aby dbać o naszą planetę. Każdy z nas posiada ręcznik w swoim domu, a w sklepach możemy znaleźć wiele ich rodzajów, duże plażowe lub kąpielowe i te małe na przykład kuchenne. Warto zwrócić uwagę na ręczniki bambusowe, które nie tylko posłużą nam podczas wieczornych kąpieli, ale również będą ekologicznym dodatkiem do naszego codziennego życia.
Czytaj dalej