Kosmetyki hotelowe

Kosmetyki hotelowe

Jest 5 produktów.

Zacznij swój dzień z powiewem świeżości! Łagodna i pełna energii, nowa linia kosmetyków turystycznych, będzie idealna
dla Twoich codziennych potrzeb i sprawi, że pielęgnacja skóry stanie się istną przyjemnością. W asortymencie: szampon
do włosów, żel pod prysznic, żel do mycia ciała i włosów 2 w 1, odżywka do włosów, balsam do ciała w pojemnikach 30 ml.

KOSMETYKI

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór produktów do codziennej pielęgnacji dedykowanych osobom, które z uwagi na swoje zainteresowania lub potrzeby zawodowe często stają się gośćmi różnego rodzaju hoteli i pensjonatów.

Kosmetyki hotelowe z przedstawianej linii Fresh Healing są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które pragną skutecznie zadbać o cerę pomimo dysponowania ograniczoną ilością zasobów czasowych.

Wszystkie oferowane kosmetyki hotelowe mają przyjemną konsystencję i emanują miłym zapachem. Produkty sygnowane marką Fresh Healing sprawiają, że codzienna pielęgnacja przestaje być żmudnym obowiązkiem, a staje się prawdziwą ucztą dla ciała i ducha.

Asortyment kosmetyków hotelowych naszego sklepu internetowego jest kompleksowy. Mogą Państwo zamówić online takie produkty jak na przykład mydełko turystyczne, żel pod prysznic, żel do mycia ciała i włosów 2 w 1, szampon i odżywkę do włosów lub balsam do ciała. Wszystkie wymienione pozycje dystrybuowane są w ergonomicznych opakowaniach o pojemności 30 mililitrów. Elegancki i gustowny sposób prezentacji opisywanych kosmetyków z pewnością mile zaskoczy niejednego gościa hotelowego.

Co istotne, wszystkie sprzedawane kosmetyki hotelowe zostały przebadane dermatologicznie i mogą być stosowane nawet u osób o wrażliwej skórze. Miłą niespodzianką jest fakt, że staranny sposób pakowania i nienaganna jakość produktów nie ma negatywnego wpływu na ich ceny. Wszystkie prezentowane produkty można nabyć po koszcie, który jest akceptowalny nawet w przypadku ograniczonego budżetu.

Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów