Newsletter

Ręczniki Hotelowe/Spa Białe

Jest 22 produktów.
Ręczniki Hotelowe/Spa BiałeWysokiej jakości ręczniki hotelowe.

Prezentowane przez nas ręczniki hotelowe zostały wykonane z niezwykłą dbałością, dzięki której korzystanie z nich to czysta przyjemność. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów zapewni komfort użytkowania nawet najbardziej wymagającym klientom.

Posiadamy różnorodne ręczniki różniące się sposobem skręcania włókien, wykończeniem, wyglądem. W niektórych modelach priorytetem była dla nas miękkość, podczas gdy główną zaletą innych jest wysoka wytrzymałość. Dlatego możesz dokonać wyboru, według tego co jest dla Ciebie najważniejsze.

Więcej

Podkategorie

 • Ręczniki Classic

  Ręczniki Classic wytwarzane są ze standardowej przędzy o numerze 16/1, według której każda pojedyncza nić jest skręcana szesnaście razy wokół swej osi. Nadaje to ręcznikowi szczególnej miękkości i czyni bardziej komfortowym podczas użytkowania. Dostępne w naszym sklepie ręczniki Classic występują w modelowej gramaturze 480/m2, która zapobiega nieestetycznemu zaciąganiu się nici.

 • Ręczniki Deluxe

  Ręczniki Deluxe otrzymywane są w wyniku użycia przędzy o numerze 20/2, czyli poprzez dwudziestokrotne skręcenie dwóch zwiniętych ze sobą nici. Takie rozwiązanie sprzyja uzyskaniu lepszej wytrzymałości, chłonności oraz większego połysku tkaniny w porównaniu do ręczników wytwarzanych za użyciem przędzy o niższych numerach. Najbardziej estetyczne i solidne ręczniki hotelowe z tej wersji występują w gramaturze 500 lub 550 gr/m2.

 • Ręczniki Deluxe Diagonal

  Ręczniki Diagonal Deluxe wytwarzane są w ten sam sposób co modele Deluxe, jednak wzbogacone zostały o dodatkowe wykończenie w postaci ukośników zdobiących krótki brzeg. Dostępne w wersji o gramaturze 500gr/m2.

 • Ręczniki Classic Diagonal

  Ręczniki Classic Diagonal to odpowiedniki kolekcji Classic z udoskonaleniem w postaci pokrycia krótkiego brzegu elementami ozdobnymi, czyli tzw. ukośnikami. Oferujemy modele, których gramatura wynosi 480gr/m2.

 • Ręczniki NATURAL

  KOLEKCJA NATURAL
  » 100% bawełna (pranie w temperaturze 90 st. C)
  » ręczniki o naturalnym kolorze bawełny, nie farbowane
  » przędza klasyczna, 16/1 – pojedyncza pętelka o
  optymalnej wysokości pod hafty
  » obszycie hotelowe podwójnym ściegiem supełkowym
  » wykończenie krótszych brzegów ukośnikami


Produkty na stronie

Produkty na stronie